• Sisaldab kogu maja renti, sh saun ning kümblustünn.
  Puhkemaja alates 150 EUR / ööpäev

  Sisaldab kogu maja renti, sh saun ning kümblustünn.

 • Pakume mõnusat ja mugavat majakest Paganamaa maastikukaitse ala piiril looduse rüpes.
  Paganapoisi suvila alates 50 EUR / ööpäev

  Pakume mõnusat ja mugavat majakest Paganamaa maastikukaitse ala piiril looduse rüpes.

 • Pakume mõnusat ja mugavat majakest ja puuküttel sauna Paganamaa maastikukaitse ala piiril looduse rüpes.
  Paganapoisi grillkoda alates 40 EUR / ööpäev

  Pakume mõnusat ja mugavat majakest ja puuküttel sauna Paganamaa maastikukaitse ala piiril looduse rüpes.

Puhkemaja

Saabumisel anname Teile maja võtme ning teeme tutvustava tuuri. Põhimõtteliselt saabute nagu oma maakodusse. Seate end sisse (söögid külmikusse, õlled keldrisse, voodid valmis, saun kütte) ja puhkus võib alata. Majas on eesruum, elutuba, köök, WC ja dušš, söögituba ning magamistuba – kokku ca 100 m2 pinda. Muidugi ei saa välja jätta mõnusat terrassi, kus ka vihmaga võimalik grillida ja männimetsa hõngu nautida. Lisaks saab magamiskohti tekitada madratsitel ja nö lakas ehk teisel korrusel.

Sauna mõnusid saab nautida 8×40 m tiigi kaldal asuvates saunades (toru ja tünnisaun). Saunad asuvad tiigist 4 meetri kaugusel ning purdelt vette hüppamine on väga karastav. Tiik on sügav, kuid purde ääres on vee sügavus ca 0,8 meetrit ning purre on varustatud redeliga – seega on ka lastel tegemist kui palju. Purde äärne tiigi põhi on liivane.

Torusaun on sama nagu soome saun – tuli all ja leili tuleb!

Tünnisaun on mõnus koht, kus vesi kuum isegi kui väljas vilu – oh neid õhtuid-öid, mis seal sõprade seltsis maailma asju arutades veeta saab.

Lastele on ka lisaks sauna soojusele ja tiiki hüpetele batuut, kus värskes õhus möllates endale hea uni välja hüpata.

Väga mõnus on pikutada ka õunapuude varjus asuvates võrkkiikedes.

Miks mitte suvisesse puhkusse mahutada päev või kaks sõpradega, pidada sünnipäeva või lihtsalt nautida seltskonda – kutsuge nad külla saun, tiik ja maja ju olemas ja ootavad puhkajaid!

Aeg siin möödub märkamatult, kuid kodu naastes tunnete, et oli MÕNUS, hing on puhanud ja energiat külluses. Kui tunnete, et väsimus taas pureb on õige aeg taas tulla perega Paganamaale.

Paganamaa puhkemaja – Teie isiklik ja privaatne maakodu, mille hooldamise pärast ei pea muretsema!

Palun tutvu ka Paganamaa puhkemaja kodukorraga!

Hinnad

 • Ööpäev R-L 175 eurot
 • Ööpäev P-E 150 eurot
 • 2 ööpäeva P-E 200 eurot
 • Nädalavahetus R-P 250 eurot
 • Nädalaks E-R 350

Ümbruskond

Kõike seda nautides võib heast elust tüdineda, kuid ka selleks on meil rohtu – tutvudes lähiümbruse vaatamisväärsustega – Paganamaa, Luhasoo matkarada, Ööbikuorg, Mõniste Loomapark.. Miks mitte ka teha reis Lätti, mis asub linnulennult 1 km kaugusel, kuid lähim linn Ape on autoga sõites ca 16 km kaugusel.

Paganamaal soovitame ujuda mõnusas Liivajärves, matkata mööda matkaradu või sõita lihtsalt ratastega ringi. Kena päev maaliliste järvede ääres pikniku korviga – miks mitte?

Luhasoo matkarajad – soomaastik, kus saab tõsise elamuse – mööda laudrada minnes ei ole vaja soos sumbata vaid jalutad soos, tutvud sealse looduse ja taimedega ning võimalik ka soojärves ujuda. Soosaarel väike majake ning grillkoht – tegevust terveks päevaks.

Galerii